Mindstebud starter ved 2900 Kr.
Køb denne computer den er næsten NY, og bestemt up-to-date og med masser af kræfter til få penge! Bred, sprød Truelife 15,4" skærm WXGA+ (1440x900), NVIDIA GeForce Go 8600M GT grafikkort. Inkl. UBRUGT org. 9-cell Dell batteri, Dell sleeve, Bluetooth, integreret 2.0Mpixel webcam, remote control, slim slot 8xDVD-drive, fingerprint reader, NY org. strømforsyning.
Denne maskine er utrolig lækker at arbejde med, jeg brugte den selv til studier,spil og film. Alle 3 ting klarer den utrolig godt. Grafikken er lækker, og skærmen i en tilpas 15,4 " størrelse.
Ny prisen var 8700 kr. Det skalsiges at dette inkluderer diverse cd'er til recover, reinstalation osv. inklusiv EN OFFICEPAKKE.
Det skal lige siges at der er få mangler ved visuelle, så som, diverse små ridser og skrammer.
www.dba.dk/dell-xps-m1530-24-ghz/id-67259521/
Auktion af dell xps m1530
#1|
0
#2|
0
Kristiandali OP
bump!.
#3|
0
Kristiandali OP
bumper!!!!
Du skal være logget ind for at kunne skrive et svar!